Autokarowy wyjazd do Teatru KOMEDIA na spektakl "CZŁOWIEK DWÓCH SZEFÓW"

MOK Marki MOK

 3 marca 2015    15:49

Marecki Ośrodek Kultury, niedziela, 22.03.2015, godzina 16:00

Autokarowy wyjazd do Teatru KOMEDIA na spektakl "CZŁOWIEK DWÓCH SZEFÓW"

Wyjazd autokaru ze Strugi 14:45, z ul. Malinowej 15:00. Bilety w cenie 82zł. Rezerwacja w sekretariacie MOK. Liczba biletów ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy.

Autor: Richard Bean, przekład: Klaudyna Rozhin, reżyseria: Tomasz Dutkiewicz, scenografia: Wojciech Stefaniak. Występują: Klaudia Halejcio, Julia Kamińska, Agnieszka Michalska, Rafał Cieszyński, Tomasz Dedek, Tomasz Dutkiewicz, Wojciech Majchrzak, Łukasz Nowicki, Robert Ostolski, Maciej Radel, Rafał Rutkowski, Maciej Wojcieszuk.

Opis: Francis Henshall jest rozbrajająco słodkim łobuzem. Ma niezwykły talent do pakowania się w karkołomne sytuacje i ogromny apetyt. Nie ma za to kompletnie żadnych pieniędzy i za grosz ochoty na uczciwą pracę. Wobec tego zatrudnia się jednocześnie u dwóch szefów, licząc na to, że... Cóż, powinien rozsądnie liczyć wyłącznie na wynikające z tego kłopoty, ale to nie w stylu Francisa...

Wspaniała komedia, będąca błyskotliwą przeróbką słynnej sztuki Carlo Goldoniego "Sługa dwóch panów" została przeniesiona przez autora z osiemnastowiecznej Wenecji do Brighton w Anglii i dzieje się w 1963 roku.
W każdej minucie spektaklu mieszają się sceniczne style i konwencje - komedia del arte, farsa, komedia sytuacyjna, slapstick czy wreszcie stand up comedy z udziałem teatralnej publiczności.

Galeria

zdjecie: 73365
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry