"NIEDZIELA Z MAMĄ, NIEDZIELA Z TATĄ" - spektakl "GDZIE JEST MOJA BAJKA?"

MOK Marki MOK

 5 marca 2015    13:24

Marecki Ośrodek Kultury, niedziela, 15.03.2015, godzina 15:00

"NIEDZIELA Z MAMĄ, NIEDZIELA Z TATĄ" - spektakl interaktywny teatru DIN-DON dla dzieci od 4 lat "GDZIE JEST MOJA BAJKA?" Wystąpią: PIOTR BORUTA - półfinalista I edycji "MAM TALENT" oraz PIOTR DZIEWĘCKI. Wstęp wolny.

W przedstawieniu "Gdzie jest moja bajka" uwielbiany przez wszystkie dzieci duet dwóch sympatycznych postaci - Czochera i jego pana - zaprasza milusińskich do sali Mareckiego Ośrodka Kultury na pełną humoru i edukacyjnych treści opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca w świecie. Ze spektaklu Teatru Din-Don mali widzowie dowiedzą się i upewnią się między innymi, że w życiu nie można mieć wszystkiego, czego się chce, a piękne wartości takie, jak przyjaźń oraz akceptacja cenniejsze są niż posiadanie telefonów komórkowych. Co bardzo ważne i ciekawe, w spektaklu wystąpią także lubiane przez dzieci postacie z innych bajek - Pinokio, Kubuś Puchatek i Koziołek Matołek. Niezwykły kontakt z widzami i nietuzinkowe poczucie humoru artystów sprawią, że dzieci i rodzice spędzą to niedzielne popołudnie w sposób szczególny. Zapewniamy, nie będą się nudzić!

Galeria

zdjecie: 73413
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry