Dorzuć się do puszki WOŚP

8 marca poznamy najlepszą drużynę V edycji Mareckiej Ligi Futsalu

Marcin Boczoń MareckaLigaFutsalu

 6 marca 2015    17:38

Losy mistrzostwa Mareckiej Ligi Futsalu mogły zostać rozstrzygnięte w minioną niedzielę. Niespodziance wystarczyło zdobyć komplet punktów w meczu przeciwko All Stars Kati Kominki żeby móc cieszyć się z triumfu w tegorocznej edycji. Osłabiony zespół Michała Trzaskomy nie dał jednak rady swoim rywalom i uległ im 4:8. Taki rezultat można uznać za największą sensację 8 serii spotkań. Kolejny mecz bez choćby jednego rezerwowego w końcu odbił się na graczach Niespodzianki, którzy o końcowy triumf powalczą za tydzień w starciu z Gromem. Dodatkowo zmorą Daniela Bogusza i spółki okazał się Piotr Koza, który swoimi kapitalnymi interwencjami doprowadzał rywali do białej gorączki.

Sensacją zakończył się również pojedynek Gromu z Mercurialem. Będąca zdecydowanym faworytem drużyna Grzegorza Wojdy została stłamszona przez swoich młodszych kolegów i w pełni zasłużenie przegrała aż 6-21. Po raz kolejny komplet punktów wywalczyli Kanonierzy, którzy po zaciętej rywalizacji okazali się lepsi od Prestige. Wynik 16:13 w pełni potwierdza słowa, że spotkanie było do samego końca bardzo wyrównane. Duży udział w końcowym triumfie miała bardzo dobra i rozważna gra Piotra Bieleckiego oraz Tomasza Pielaka. Niestety znowu zawiódł kapitan fanów Arsenalu Londyn - Mateusz Grochowski. Jego koledzy mieli do niego mnóstwo pretensji o niewykorzystane sytuacje, które mogły znacznie wcześniej rozstrzygnąć losy tego pojedynku. Potknięcie Niespodzianki wykorzystali zawodnicy In Plusu, którzy po zwycięstwie nad Incognito zrównali się liczbą punktów ze swoim pogromcą. Teraz drużynie Patryka Galla pozostaje liczyć nie tylko na własne umiejętności, ale także na kolejną wpadkę zespołu Michała Trzaskomy. Przy założeniu, że Niespodzianka ulegnie w ostatniej kolejce Gromowi a In Plus pokona Mercurial to złote medale zawisną wtedy na szyjach "księgowych". Mistrza mareckiej ligi poznamy dopiero za tydzień, ale już dziś wiemy kto zamknie tabelę tegorocznej edycji. Tym zespołem będzie Promil, który doznał ósmej porażki z rzędu co sprawia, że nawet zwycięstwo w ostatniej kolejce nad Prestige nie zmieni już jego położenia. W klasyfikacji strzelców nadal bez zmian choć przewaga Marcina Kura nad Danielem Boguszem wzrosła do trzech trafień. O tym, który z nich sięgnie po koronę króla strzelców zadecyduje ostatnia seria spotkań.

8 marca poznamy ostateczne rozstrzygnięcia w V edycji Mareckiej Ligi Futsalu. Tytuł mistrzowski powędruje do kogoś z dwójki Niespodzianka - In Plus. Trzecią lokatę zajmie z kolei zespół, który wyjdzie zwycięsko z pojedynku Kanonierzy - All Stars Kati Kominki. Tuż po zakończeniu meczu Niespodzianki z Gromem (około 20:10) rozpocznie się wręczenie nagród drużynowych oraz indywidualnych.

Zapraszamy serdecznie w najbliższą niedzielę do hali sportowej przy ul. Dużej 3 w Markach na ostatnią kolejkę V edycji Mareckiej Ligi Futsalu.

Wyniki, tabela oraz wszystkie bieżące aktualności znajdują się na stronie www.mareckaligafutsalu.pl

"Wydarzenie jest współfinansowane ze środków pochodzących z budżetu Miasta Marki"


"Marecka Liga Futsalu została objęta honorowym patronatem przez Burmistrza Miasta Marki"

Galeria

zdjecie: 73445

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry