Zapraszamy na I wiosenną wycieczkę rowerową - "Topienie Marzanny".

START:    22 marca 2015

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 8 marca 2015    15:47

Klub Rowerowy "TRYBIK", Klub Rowerowy "MTB" oraz Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" serdecznie zapraszają mieszkańców i dzieci na wycieczkę rowerową pt: "Powitanie wiosny wraz z topieniem Marzanny".
Planowany termin wycieczki rowerowej: 22 marca 2015 r. (niedziela). Zbiórka przy Szkole Podstawowej nr 1 ul. Okólna 14 w Markach o godz. 14.00. Wycieczka zaplanowana jest na około 3,5 godziny. Dystans do pokonania około 8 km. Na koniec wycieczki ognisko i pieczenie kiełbasek.
Szczegółowe informacje nt. trasy i przejazdu wycieczki rowerowej oraz regulamin wycieczki poniżej.

Trasa wycieczki rowerowej

Regulamin wycieczki rowerowej
Uwaga! Obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy telefonicznie przyjmuje od 9 marca 2015 r. p. Paweł Paczek -tel. 604 051 843 lub mejlowo: paczekpawel@wp.pl

Galeria

zdjecie: 73473
fot. 1
fot. 2
fot. 4
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry