Podsumowanie kursu pierwszej pomocy pediatrycznej

Marlena Stosio UMMarki

 11 marca 2015    14:11

6 marca w Markach odbył się kurs pierwszej pomocy pediatrycznej. Wydarzenie było współfinansowane z budżetu miasta Marki. Patronat honorowy objął burmistrz Jacek Orych.

O tym, jak ważna była to inicjatywa świadczyła ilość chętnych. Niestety, w związku z koniecznością zapewnienia odpowiedniego komfortu uczestnikom zajęć, liczba miejsc była ograniczona. W ciągu dwóch dni zgłosił się komplet uczestników, czyli 25 osób.

Kursanci  bardzo aktywnie i otwarcie uczestniczyli w szkoleniu. Instruktorzy zadbali o ogromną dawkę teorii, którą można było następnie wykorzystać w praktyce, m.in. podczas ćwiczeń z fantomami.

Bardzo dziękuję tym, którzy wzięli udział w  kursie. Byliście wspaniali, kreatywni i ciekawi.

Ogromne podziękowania dla pana Łukasza i pana Macieja z firmy Learn Med- Centrum Szkoleń Medycznych za nietuzinkowe przeprowadzenie szkolenia. Dziękuję również panu Piotrowi Jaskółowskiemu za  bezpłatne udostępnienie sali.

Podsumowując, wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że kurs był potrzebny. Dlatego liczymy na dalszą współpracę i jednocześnie zachęcamy do odbycia tak ważnego szkolenia.

 Pozdrawiam serdecznie,
Marlena Stosio


[gallery columns="4"]

Galeria

zdjecie: 73528
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry