UNIWERSYTET DZIECIĘCY Mareckiego Ośrodka Kultury

MOK Marki MOK

 11 marca 2015    16:26

Marecki Ośrodek Kultury, piątek, 13.03.2015, godzina 17:15 i 18:15

UNIWERSYTET DZIECIĘCY Mareckiego Ośrodka Kultury dla dzieci w wieku 7-12 lat. Prowadzenie zajęć: FUNIVERSITY.

"DINOZAURY  cz.  1"  - temat dla I roku.
"ZAPACHY  cz.  1" - temat dla II roku

Koszt: 25 zł. Obowiązują zapisy w sekretariacie MOK.

DINOZAURY
Te stworzenia opanowały naszą planetę na ponad 160 mln lat temu, by potem nagle zniknąć. Dziś stanowią jeden z głównych tematów zainteresowań dzieci, za którym kryje się prawdziwa nauka -paleontologia. Z tego też powodu uczestnictwo dzieci podczas wykopalisk  zamieni  ich  w  takich  właśnie naukowców.

ZAPACHY
Historia perfum sięga dawnych czasów, kiedy to damy dworu używały przeróżnych zapachów, by zapaść w pamięci swoich współtowarzyszy. Unosiła się w powietrzu woń jaśminu, piżma i róży.
A jakie zapachy towarzyszą nam dziś? Czy pamiętamy, jak pachnie wanilia albo balonowa guma? Zajęcia te będą inspirującą podróżą w świat przeróżnych aromatów. Mali perfumiarze stworzą zapachy,
o jakich tylko marzą, by następnie zamknąć je w buteleczce własnego szamponu i hydrożelowych kuleczkach.

Galeria

zdjecie: 73573
fot. 1
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry