"Dziękuję chłopakom z Marek" -mówi Mariusz Podgórski mistrz w armwrestlingu.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 16 marca 2015    22:34

Szanowni Państwo na zawody w siłowaniu na rękę zorganizowane przez Arnolda Schwarzeneggera poleciał do Ohio w USA -p. Jan Źółciński oraz p. Mariusz Podgórski. 21 lutego 2015 r. mieliśmy zaszczyt gościć mistrzów Polski w Markach, na treningu przygotowującym do amatorskich zawodów MARKI ARMWRESTLING CUP 2015 zaplanowanych na 6 czerwca 2015 r. i organizowanych przez Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA".

P. Mariusz Podgórski wywalczył w USA srebrny medal dla Polski, a p. Jan Żółciński -brązowy. Jesteśmy dumni ze zwycięstwa Pana Mariusza i Pana Janka oraz  gratulujemy wspaniałego sukcesu!

Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" wsparło finansowo wyjazd do USA p. Mariusza Podgórskiego.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia krótkiego wywiadu z mistrzem!

 

Galeria

zdjecie: 73577
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry