Autorka "Miziołków" w Markach!

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 1 kwietnia 2009    18:32

31 marca 2009  przed południem gościliśmy w Bibliotece Publicznej Miasta Marki panią Joannę Olech, autorkę m.in. jednej z najzabawniejszych książek, które znalazły się w kanonie lektur szkolnych "Dynastii Miziołków". W spotkaniu uczestniczyło 70-ciu uczniów mareckich szkół podstawowych. Było ciasno, ale wesoło - kalambury, konkursy (słodkości w nagrodę) i radosna opowieść autorki o sobie i książkach, które napisała i zilustrowała ? a po spotkaniu autografy i "miziołkowe" pieczątki w książeczkach, które dzieci przyniosły ze sobą lub kupiły w bibliotece. Emanująca energią i ogromnym poczuciem humoru autorka  - niby niechcący i przy okazji  -  potrafi przekazać małym czytelnikom sporo informacji niekoniecznie związanych z samą lekturą, zabawnie zainteresować "Trudnymi słówkami" - dosłownie i w przenośni, namówić do wysiłku czytania i prób własnej twórczości.
Dziękujemy nauczycielom za współpracę przy organizacji spotkania !

[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25
fot. 26
fot. 27

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry