Wybory uzupełniające do Rady Miasta Marki. Okręg nr 8.

Tomasz Paciorek

 12 marca 2015    20:13


Szanowni Państwo


16 listopada 2014 r. w wyborach samorządowych mandat radnego w okręgu nr 8 zdobył Jacek Orych. 2 tygodnie później -30 listopada 2014 r. został wybrany na stanowisko burmistrza Marek. Tym samym utracił uzyskany wcześniej mandat radnego. Zgodnie z kalendarzem ordynacji wyborczej 15 marca 2015 r. (niedziela) odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miasta Marki w okręgu nr 8.


Szanowni Państwo


zachęcam do wzięcia udziału w wyborach uzupełniających. Zagłosujcie Państwo na takiego kandydata, który w Państwa ocenie będzie godnie, rzetelnie i aktywnie pełnił mandat radnego w VII kadencji Rady Miasta Marki.


Miejska Komisja w Markach w okręgu nr 8 zarejestrowała następujących kandydatów.

  1. SKIBIŃSKI Zenon, lat 48, zam. Marki zgłoszony przez KWW MARECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA - lista nr 1.

  2. BRZEZIŃSKA Izabela, lat 51, zam. Marki zgłoszona przez KW MARECKIE STOWARZYSZENIE GOSPODARCZE - lista nr 2.

  3. PIOTROWSKI Marcin, lat 39, zam. Marki zgłoszony przez KWW MARECKA ALTERNATYWA TWÓJ GŁOS - lista nr 3.

  4. BORKOWSKI Konrad, lat 44, zam. Marki zgłoszony przez KW STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW PUSTELNIKA - lista nr 4.


Lokale wyborcze w dniu wyborów, tj. 15 marca 2015 r. (niedziela) będą otwarte w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Dużej 3 w Markach w godz. od 07.00 do 21.00.

Wybory uzupełniające w okręgu nr 8 dotyczą ulic: Bagienna, Baśniowa, Ceglana, Duża -strona parzysta nr 28A - 40, strona nieparzysta nr 5 - 7 (od ul. Zimnej do ul. Połaskiego), Gliniecka,  Główna, Jowisza, Kręta, Księżycowa, Marsa, Mokra, Prosta, Przyleśna, Saturna, Strzelecka, Wesoła, Wiśniowa, Wschodnia, Zachodnia, Zimna, Żabia, Żółwia.


 Z poważaniem

Przewodniczący Rady Miasta Marki


Tomasz Paciorek


 

Galeria

zdjecie: 73735
fot. 2
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry