Marecki konkurs muzyki instrumentalnej - edycja 2015

MOK Marki MOK

 13 marca 2015    17:12

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z Marek do udziału w corocznie organizowanym przez naszą instytucję konkursie muzycznym.

UCZESTNICY KONKURSU
Konkurs realizowany będzie w trzech kategoriach wiekowych (z wyjątkiem uczniów szkół muzycznych)
1. I-III klasa szkoły podstawowej
2. IV-VI klasa szkoły podstawowej
3. uczniowie szkół ponadpodstawowych

ETAPY KONKURSU
W piątek 10 kwietnia 2015 roku o godz. 17.00 w Mareckim Ośrodku Kultury odbędzie się przesłuchanie zgłoszonych na konkurs uczestników (o kolejności występu zadecyduje losowanie w poszczególnych kategoriach wiekowych 1-3). Oceny uczestników dokona powołane przez dyrektora MOK w Markach, profesjonalne jury, uwzględniające następujące kryteria: umiejętności instrumentalne, repertuar, interpretację oraz ogólny wyraz artystyczny. Tego dnia, po krótkiej przerwie, odbędzie się uroczyste ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i dyplomów.

Więcej informacji na www.mokmarki.pl


Galeria

zdjecie: 73776
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry