Po co nam Biblioteka?

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 16 marca 2015    13:17

13 marca Biblioteka miała małych gości. Tym razem z Niepublicznego Przedszkola "Chatka Puchatka". Pierwsza wizyta przedszkolaków przebiegła pod hasłem  "PO CO  NAM BIBLIOTEKA". Dzieci zapoznały się ze specyfiką pracy biblioteki, dowiedziały się czym się różni biblioteka od księgarni, na czym polega zawód bibliotekarza , w jaki sposób książki trafiają do biblioteki i jak można z niej korzystać. Ilość książek, jaką dzieciaki zobaczyły wprawił je w osłupienie i zachwyt. Było głośne czytanie wierszyków ze zbioru "Cztery pory roku" i zabawny filmik o wiosennych ptakach. Na pamiątkę spotkania przedszkolaki własnoręcznie wykonały kolorowe zakładki do książek - oby służyły im jak najczęściej.

Galeria

zdjecie: 73855
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25
fot. 26

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry