Zapowiada się ładna pogoda :o) Zapraszamy na "Topienie Marzanny".

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 19 marca 2015    09:36

Klub Rowerowy "TRYBIK", Klub Rowerowy "MTB" oraz Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" serdecznie zapraszają mieszkańców i dzieci na wycieczkę rowerową pt: "Powitanie wiosny wraz z topieniem Marzanny".

Termin wycieczki rowerowej: 22 marca 2015 r. (niedziela). Zbiórka przy Szkole Podstawowej nr 1 ul. Okólna 14 w Markach o godz. 14.00. Wycieczka zaplanowana jest na około 3,5 godziny. Dystans do pokonania około 8 km. Na koniec wycieczki ognisko i pieczenie kiełbasek.

Uwaga! Obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy telefonicznie przyjmuje Paweł Paczek -tel. 604 051 843 lub mejlowo: paczekpawel@wp.pl Regulamin i trasa wycieczki dostępne w linku poniżej: trasa i regulamin wycieczki Wycieczka rowerowa objęta jest honorowym patronatem burmistrza Marek -Pana Jacka Orycha.

 Zdjęcie: internet

Galeria

zdjecie: 73968
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry