"Komin, zabytek marecki" -prelekcja Marka Borkowskiego w MOK.

START:    17 kwietnia 2015

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 31 marca 2015    11:11

Szanowni Państwo Zapraszamy serdecznie w dniu 17 kwietnia 2015 r., tj. w piątek o godz. 18.00 do Mareckiego Ośrodka Kultury na wykład z cyklu "NASZA MAŁA OJCZYZNA". Prelekcję pt.: "KOMIN, ZABYTEK MARECKI" wygłosi Pan Marek Borkowski -pasjonat historii, regionalista i znawca tematyki budowlanej związanej z kominami -członek Stowarzyszenia MARKI-PUSTELNIK-STRUGA. Dodatkowo zaplanowana jest inscenizacja z udziałem Flory i Johna Briggsów. Głównym organizatorem jest Stowarzyszenie MARKI-PUSTELNIK-STRUGA. Wstęp wolny. Zapraszamy serdecznie. Herbatka w stylu angielskim gwarantowana.

Galeria

zdjecie: 74830
fot. 1
fot. 3
fot. 4
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry