Pokaz Karateka ze Szkoły Podstawowej nr 1

Ania Banasik UKSSanchin

 10 kwietnia 2009    13:07

W dniu 29.03.2009 r. w Zespole Szkół Nr 2 w Markach odbył się I Ogólnopolski Marecki Turniej Dzieci w Judo, którego organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy Joker. Wśród zaproszonych gości znaleźli się także zawodnicy działającego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Markach UKS SANCHIN, których poproszono o przygotowanie pokazu Goju Ryu Karate Do. Mali Karateka zaprezentowali techniki wykonywane w Kihon, Kata oraz Kihon Ippon Kumite. Grupa zaawansowana wykonała pokaz technik na tarczach oraz walkę pełnokontaktową w ochraniaczach. Niejako uzupełnieniem pokazu dzieci była demonstracja Kata Sanseru i technik samoobrony wykonana przez instruktorów UKS SANCHIN.
Pokaz spotkał się z ogromnym zainteresowaniem zawodników Judo i wspaniałym podziękowaniem publiczności. Całość zakończył krótki wspólny trening Karateka i Judoka poprowadzony w atmosferze humoru przez sensei Monikę Wysocka i maskotkę Turniej Pszczółkę Maję. Na koniec uczestnicy pokazu zostali obdarowani przez organizatorów słodkościami.
W tym miejscu chciałabym podziękować Panu Januszowi Aftyce - Prezesowi UKS JOKER za zaproszenie i możliwość zaprezentowania Goju Ryu Karate Do. Myślę, że takie spotkania wpłyną pozytywnie na integrację środowiska sztuk walki w Markach.

Więcej zdjęć na www.karate-marki.pl

 

Prezes UKS SANCHIN
Monika Wysocka

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry