Wielkie derby w Wielką Sobotę!

START:    4 kwietnia 2015

Marcin Boczoń Marcovia

 31 marca 2015    22:53

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie pierwszej drużyny. Tym razem Marcovia zmierzy się w na wyjeździe z Mazurem Radzymin. Spotkanie rozegrane zostanie w Wielką Sobotę (4 kwietnia) o 11:00 na stadionie w Radzyminie przy ul. Wołomińskiej 3.

Spotkania Marcovii Marki z Mazurem Radzymin od lat elektryzują kibiców z obydwu miast. Oprawa meczów derbowych, w których mierzą się obydwie drużyny zawsze stoi na wysokim poziomie. Nie bez przyczyny pojedynki Marcovii z Mazurem określa się jako największe derby powiatu wołomińskiego. Spotkanie w Radzyminie budzi olbrzymie emocje zarówno w szeregach naszych kibiców jak i fanów z miasta "Cudu nad Wisłą". Dla naszych zawodników jest to także mecz zupełnie inny niż pozostałe. Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich kibiców i sympatyków Marcovii o przybycie w Wielką Sobotę do Radzymina i czynnego wspierania  naszego zespołu. Pokażmy wspólnie, że nasi zawodnicy zawsze mogą liczyć na swoich kibiców.


Galeria

zdjecie: 74851
fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry