Wygrajmy wspólnie nowy plac zabaw dla Marek

START:    1 maja 2015

Paweł Pniewski UMMarki

 1 kwietnia 2015    15:00

Miasto Marki przystąpiło do tegorocznej edycji konkursu "Podwórko Nivea". W ramach konkursu wybudowanych zostanie 40 placów zabaw dla dzieci.

Marki, jako potencjalną lokalizację nowego placu zabaw, wskazały niezagospodarowaną działkę przy ulicy Sportowej, zgodnie z sugestią mieszkańców biorących udział w ankiecie internetowej. Głosowanie w konkursie rozpocznie się już 1 kwietnia i potrwa do końca maja. W lokalizacjach, na które zostanie oddanych najwięcej głosów powstaną place zabaw. To, czy jeden z placów zostanie ufundowany w Markach, zależy od zaangażowania mieszkańców.

Zgodnie z regulaminem konkursu (dostępnym na stronie www.nivea.pl/podworko) od 1 kwietnia 2015r. do 30 kwietnia 2015r. do godziny 23:59:59  odbędzie się pierwsza tura głosowania internautów za pośrednictwem strony www.nivea.pl/podworko, w której wyłonionych zostanie dwadzieścia lokalizacji. W dniach 1-31 maja 2015 r. trwać będzie druga tura głosowania mająca na celu wyłonienie kolejnych dwudziestu zwycięskich lokalizacji.

Codzienne każdy mieszkaniec będzie miał możliwość oddania jednego głosu, a im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę!

Organizatorem konkursu jest GPD Agency Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Okrężnej 36, 02-916 Warszawa.

www.nivea.pl/podworko

Pobierz plakat

Galeria

zdjecie: 74880
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry