Juniorzy UKS Struga na Mistrzostwach Polski

Michał Suchecki UKSStruga

 6 kwietnia 2015    23:28

12-osobowa grupa zawodników UKS Struga z powodzeniem reprezentowała klub na prestiżowych, potrójnych zawodach ogólnopolskich. W dniach 11-16 marca 2015 w wielkopolskim Lipnie rozegrane zostały następujące mistrzostwa w warcabach klasycznych:


      VII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów

      VIII Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w grze błyskawicznej

      XIX Indywidualne Mistrzostwa Polski JuniorówWe wszystkich zawodach doczekaliśmy się laureatów:

W mistrzostwach drużynowych nasze juniorki do lat 13 (Ludwika Moczulska, Klaudia Adamczyk i rezerwowa Julia Chalaba) zdobyły III miejsce, juniorzy do lat 23 (Artur Moczulski, Marta Bańkowska i Bogdan Bańkowski) również zajęli III lokatę.

W grze błyskawicznej indywidualnym sukcesem mogły poszczycić się nasze dziewczęta: Marta Bańkowska zdobyła I miejsce wśród juniorek do lat 16, zaś Ludwika Moczulska II miejsce w kat. dziewcząt do lat 13.

Najwięcej medali zawodnicy UKS Struga zdobyli w XIX MMP: Jakub Broma I miejsce (kat. chłopców do lat 13), Marta Bańkowska I miejsce (kat. dziewcząt do lat 16), Bogdan Bańkowski II miejsce (kat. chłopców do lat 16).

Do sukcesów zawodników UKS Struga już się trochę przyzwyczailiśmy. Te ostatnie jednak cieszą szczególnie. Mistrzostwa w Lipnie, zarówno drużynowe jak i indywidualne to najważniejsze zawody w warcabach klasycznych w naszym kraju. Zwycięstwa zapewniają naszym zawodnikom miejsca w reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy i świata. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Elżbieta Suchecka

Galeria zdjęć Arkadiusza Biadasiewicza:

Udział zawodników w mistrzostwach został dofinansowany ze środków z budżetu miasta Marki w ramach projektu "Zagospodarowanie czasu wolnego, poprawa kondycji fizycznej i umysłowej poprzez organizowanie zajęć warcabowo-szachowych, organizację imprez sportowych, szkolenie zawodników, przygotowanie do współzawodnictwa dzieci i młodzieży w 2015 roku

Galeria

zdjecie: 75139

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry