Zawodnik UKS Struga w Finale MP

Michał Suchecki UKSStruga

 6 kwietnia 2015    23:42

Zawodnik UKS Struga Paweł Suchecki sprawił nam wspaniałą niespodziankę swoim osiągnięciem w Finale 39. Mistrzostw Polski w warcabach 100-polowych. Paweł od lat jest czołowym zawodnikiem w warcabach klasycznych 64-polowych i wciąż aktualnym Mistrzem Polski w tej najbardziej znanej odmianie warcabów. W wersji 100-polowej do tej pory nie odnosił jednak znaczących sukcesów, stąd udany występ w Półfinałach MP i awans z listy rezerwowej do finałowej dwunastki był zaskoczeniem. Po Finale nie obiecywaliśmy sobie zbyt wiele, tymczasem na zawodach w Lututowie Paweł zdobył 4 miejsce. To rzadkie uczucie kiedy zawodnik, który znalazł się tuż za podium wraca z zawodów z poczuciem wspaniałego sukcesu. Gratulujemy!

Galeria

zdjecie: 75149

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry