Autokarowa wycieczka dzieci z klubiku "MIŚ" w "PRZEDSZKOLANDII" MOK do SALI ZABAW "ELDORADO"

MOK Marki MOK

 8 kwietnia 2015    15:25

Marecki Ośrodek Kultury, poniedziałek, 20.04.2015, godzina 11:00

Autokarowa wycieczka dzieci z klubiku "MIŚ" w "PRZEDSZKOLANDII" Mareckiego Ośrodka Kultury do SALI ZABAW "ELDORADO" na warszawskim Bemowie, ul. Powstańców Śląskich 126.Koszt: dzieci z klubiku "MIŚ" - 5 zł, pozostałe osoby - 15 zł. Wpłaty i zapisy w sekretariacie MOK do 13.IV. Wyjazd z ul. Malinowej o godz. 11.00. Powrót około godz. 14:30

Galeria

zdjecie: 75236
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry