Flora i John Briggs w Markach. Fotorelacja.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 18 kwietnia 2015    19:08

Szanowni Państwo zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z inscenizacji teatralnej jaka odbyła się w dniu 17.04. br. o godz. 18.00 w gościnnym Mareckim Ośrodku Kultury. Był to swego rodzaju hołd złożony rodzinie Briggsów za wkład jaki wnieśli w misję rozwoju cywilizacyjnego i kulturowego naszego miasta -Marek. W rolę Flory Briggsowej wcieliła się Bogusława Sieroszewska, a Jej męża Johna zagrał Zbigniew Paciorek. Rolę pokojówki Jadzi odegrała Agnieszka Szafrańska.

Po inscenizacji odbyła się prelekcja pt.: "KOMIN, ZABYTEK MARECKI", którą wygłosił Pan Marek Borkowski -pasjonat historii, regionalista i znawca tematyki budowlanej.

Szanowni Państwo już wkrótce, bo w maju tego roku,  będzie można ponownie spotkać się  z Florą i Johnem Briggs, na kolejnej imprezie dla mieszkańców, organizowanej przez Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA". O szczegółach zostaniecie Państwo niedługo poinformowani.

Jednocześnie zachęcamy do obejrzenia wideorelacji z przedstawienia zamieszczonej na naszej stronie FB. Kliknij TUTAJ  Fotorelacja z Mareckiego Ośrodka Kultury. Kliknij TUTAJ

Galeria

zdjecie: 75454
fot. 1
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25
fot. 26
fot. 27
fot. 28
fot. 29
fot. 30
fot. 31
fot. 32
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry