Motocykliści z Marek na Jasnej Górze.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 19 kwietnia 2015    22:34

Wiosna już prawie na całego. Wielu motocyklistów wyciągnęło już swoje maszyny z garaży. W miniony weekend odbył się w Częstochowie XII Motocyklowy Zlot Gwiaździsty im. Księdza Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego. Na błoniach Jasnej Góry pojawiło się tysiące maszyn. Nie mogło zabraknąć i motocyklistów z Marek. Jednym z nich był Dariusz Chmielewski -znany z udziału w ubiegłorocznym Rajdzie Katyńskim, członek Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA".

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Galeria

zdjecie: 75524
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry