Wniosek o dofinansowanie przez Starostwo Powiatu Wołomińskiego zakupu samochodu terenowego dla SSR w Markach

Arkadiusz Werelich PZW POMarki

 20 kwietnia 2015    16:54W zeszłym tygodniu na biurko starosty powiatu wołomińskiego Kazimierza Rakowskiego trafił wniosek o dofinansowanie przez Starostwo zakupu samochodu terenowego dla Społecznej Straży Rybackiej - Grupy Terenowej Nr 14 z Marek. Wyjaśniając dodam, że wspomnianej jednostka działa na terenie całego Powiatu Wołomińskiego. Chodzi tu również o działania mające na celu ochronę środowiska naturalnego. Mam głęboką nadzieję, że wspólnymi siłami doprowadzimy do tego, że samochód stanie się faktem, co z pewnością poprawi skuteczność działania SSR. Swego czasu udało się pozyskać za pośrednictwem wojewody mazowieckiego Jacka Kozłowskiego, a dalej mareckiej OSP - piękną łódź dla naszych wędkarzy - strażaków, więc nie pozostaje nic innego, jak być dobrej myśli również w tym przypadku.

 

 

Galeria

zdjecie: 75545
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry