Ostatnie dni głosowania w konkursie "Podwórko Nivea"

Paweł Pniewski UMMarki

 24 kwietnia 2015    14:18

Pierwsza tura głosowania w konkursie "Podwórko Nivea" powoli dobiega końca. Lokalizacja przy ul. Sportowej, zgłoszona przez Miasto Marki plasuje się obecnie na 12 miejscu. Jeśli do końca kwietnia utrzymamy się w pierwszej 20, firma Nivea ufunduje dla mieszkańców nowy ogólnodostępny plac zabaw.

Aby zagłosować na marecką lokalizację należy wejść na stronę www.nivea.pl/podwórko i podając swój adres mailowy wybrać z listy miejscowości Marki. Następnie na podany adres mailowy otrzymamy wiadomość z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć, aby potwierdzić oddanie głosu. Tylko potwierdzone głosy są zliczane przez system. Głosować można codziennie z każdego adresu mailowego. Z jednego urządzenia można oddać maksymalnie 10 głosów podając 10 różnych adresów mailowych. Ograniczenie to nie dotyczy urządzeń dostępnych w przestrzeni publicznej.

Osoby, które nie mają możliwości skorzystania z Internetu swoje głosy mogą oddawać w bibliotece publicznej przy ul. Lisa-Kuli oraz w filiach w Pustelniku (SP3) i Strudze (ZS2). Głosy można oddać również w punkcie informacyjnych Urzędu Miasta Marki w M1, który będzie funkcjonował przez kolejny weekend.

Galeria

zdjecie: 75647
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry