Uroczyste poświęcenie motocykli i rowerów.

START:    10 maja 2015

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 1 maja 2015    21:02

Szanowni Państwo Parafia św. Izydora w Markach oraz Klub Motocyklowy Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" zapraszają serdecznie mieszkańców na uroczyste poświęcenie motocykli, skuterów i rowerów w następną niedzielę, tj. 10 maja 2015 r. po Mszy św. o godz. 10.15. Zgromadzone wokół naszego kościoła pojazdy poświęci sam ks. Proboszcz -Kazimierz Sztajerwald jadąc jako pasażer na jednym z motocykli. Zapraszamy

Link do ogłoszenia na stronie parafii św. Izydora. Kliknij TUTAJ

Galeria

zdjecie: 75688
fot. 2
fot. 3
fot. 4
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry