"Powiat Warszawski w latach II Rzeczypospolitej". Wiele informacji o przedwojennych Markach.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 28 kwietnia 2015    12:16

Szanowni Państwo dzięki uprzejmości naszego kolegi z Zielonki -Pawła Gajzlera zamieszczamy link do książki pt.: "Powiat Warszawski w latach II Rzeczypospolitej". Kliknij TUTAJ

Na łamach tej publikacji znajdziecie Państwo wiele informacji dotyczących naszego miasteczka w latach 1918-1939. Autorką opracowania jest p. Jolanta Załęczny. Zapraszamy i zachęcamy do lektury.

Galeria

zdjecie: 75762
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry