XX POWIATOWY KONKURS SPRAWNOŚCI ORTOGRAFICZNEJ - uroczysty finał

MOK Marki MOK

 6 maja 2015    15:34

Marecki Ośrodek Kultury, piątek, 22.05.2015, godzina 12:00

UROCZYSTY FINAŁ XX edycji POWIATOWEGO KONKURSU SPRAWNOŚCI ORTOGRAFICZNEJ ?DYKTANDO 2015? zorganizowanego przez Marecki Ośrodek Kultury w ramach POROZUMIENIA DOMÓW I OŚRODKÓW KULTURY POWIATU WOŁOMIŃSKIEGO przy współpracy lokalnych szkół. Patroni: prof. Włodzimierz GRUSZCZYNSKI ? wybitny językoznawca, Kazimierz RAKOWSKI ? starosta wołomiński, Jacek ORYCH ? burmistrz Marek. W programie: spotkanie z patronami i zaproszonymi gośćmi, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i dyplomów.

Galeria

zdjecie: 75818
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry