Wycieczka do Siedziby Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "MAZOWSZE"

MOK Marki MOK UMMarki

 30 kwietnia 2015    17:54

Marecki Ośrodek Kultury czwartek, 14.05.2015, godzina 10:00

Całodniowa wycieczka autokarowa z przewodnikiem, hist. sztuki ELŻBIETĄ ZATOROWSKĄ, do Siedziby Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "MAZOWSZE" - zwiedzanie dworu KAROLIN oraz nowego obiektu "MATECZNIK - MAZOWSZE" w Karolinie. Po zwiedzaniu przerwa na herbatę i ciastko (9zł) oraz żurek (9zł) - dla chętnych. Po posiłku przejazd do ŻYRARDOWA - zwiedzanie zabytków postindustrialnych oraz starówki i katedry. Wyjazd z ul. Malinowej o godz. 10:00. Powrót ok. godz. 19:00. Koszt: 30zł. Zapisy do 7.V.


Galeria

zdjecie: 75844
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry