O sprzątaniu rzeki

Krzysztof Bychowski

 5 maja 2015    15:25

25 kwietnia prawie trzydzieści spośród klientów i współpracowników English Clubu osób zebrało się, żeby wybrać się do rezerwatu Puszcza Słupecka i posprzątać las, ale głównie usunąć olbrzymią tamę ze śmieci na rzecze Czarnej.
Pogoda i humory dopisywały. Zebraliśmy ponad 60 worków 120-litrowych śmieci, zderzak samochodowy, 2 opony i 2 lodówki. Po sprzątaniu spotkaliśmy się na ognisku z kiełbaskami.

Tegoroczna akcja była kontynuacją sprzątania rzeki w ubiegłym roku, w ramach inicjatywy Klubu Gaja - Zaadoptuj Rzekę. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom - Przyjaciołom i Współpracownikom ENGLISH CLUB-u.

Dziękujemy także za wsparcie wydz. ochrony środowiska gm. Nieporęt i naszemu Leśniczemu.

Więcej o rezerwacie: Przewodnik po Puszczy Słupeckiej.

Karina Księżyk

Galeria

zdjecie: 75976
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry