Już jutro "I Marecka Noc Muzeów". Zapraszamy!

Tomasz Paciorek Biblioteka MOK KsiężaMichalici OSP StowarzyszenieMPS

 15 maja 2015    12:35

Szanowni Państwo uprzejmie przypominamy o jutrzejszej " I Mareckiej Nocy Muzeów". Szczególnie zapraszamy do Pałacyku Briggsów już od godz. 18.00. Dokładne omówienie sobotniej imprezy przedstawił w audycji radiowej nagranej w radiu FaMa Wołomin 97.4 FM jeden z głównych organizatorów i pomysłodawców przedsięwzięcia, członek Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" -Tomasz Paciorek. O przedsięwzięciach w jednostkach miejskich opowiedział Paweł Pniewski -przedstawiciel urzędu miasta. Zapraszamy do wysłuchania audycji oraz do uczestnictwa w "I Mareckiej Nocy Muzeów". Kliknij TUTAJ Start: 16 maja 2015 r. godz. 18.00. Pałacyk Briggsów, MOK, Biblioteka Miejska, OSP Marki.

 

Galeria

zdjecie: 76108
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry