80 rocznica śmierci Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 11 maja 2015    12:44

Szanowni Państwo 12 maja 2015 r. mija 80 rocznica śmierci Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego.

Członkowie Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" postanowili uczcić tę rocznicę i zorganizowali w dniu 10 maja br. wycieczkę rowerową do Sulejówka -do Muzeum Józefa Piłsudskiego. Trasa wiodła przez malownicze tereny Zielonki i Rembertowa. Mimo czasami niesprzyjającej pogody warto było pokonać dystans blisko 40 km. Najmłodszy uczestnik rowerowej wyprawy -Szymon miał 7 lat. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Galeria

zdjecie: 76149
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry