12 maja 2015    17:31

15 maja 2015 Biblioteka Publiczna Miasta Marki gościła przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola "Złota Rybka" w Markach. Dla większości dzieci była to pierwsza wizyta - przez co z ogromnym zainteresowaniem obejrzały Oddział dla Dorosłych i Czytelnię z pracownią komputerową. Nasi mali goście byli bardzo ciekawi na czym polega praca w bibliotece, jaki jest księgozbiór, jak powstaje książka i jaka jest jej droga zanim trafi na biblioteczną półkę. Dzieci zapoznały się z twórczością Wiesława Drabika, który gościł w Bibliotece 6 maja. Książeczki "Zaproś krówkę na majówkę" oraz "Wielka wycieczka do małego miasteczka" wprowadziły nas w wiosenny nastrój, a wiersz Marii Konopnickiej "Piosenki majowe" był inspiracją do wykonania pięknych, kolorowych kwiatów. Prace można oglądać w naszej małej galeryjce.

Galeria

zdjecie: 76206
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry