"CZEKAJĄC NA MIŁOŚĆ" - RECITAL AGNIESZKI LUŻYŃSKIEJ

START:    23 maja 2015

MOK Marki MOK

 13 maja 2015    13:18

Marecki Ośrodek Kultury, sobota, 23.05.2015, godzina 18:00

"CZEKAJĄC NA MIŁOŚĆ" - RECITAL AGNIESZKI LUŻYŃSKIEJ.
Artystce towarzyszyć będzie zespół muzyczny w składzie: LECH SZENES - perkusja; GRZEGORZ TOKARSKI - fortepian; ŁUKASZ WOJAKOWSKI - flet; WOJCIECH ZDUNIAK - kontrabas, gitara basowa. Wstęp wolny.

Recital "Czekając na miłość..." jest muzyczną opowieścią o meandrach ludzkich uczuć, które mogą zaprowadzić nas do nieznanych, wciąż nieodkrytych miejsc. Opowiada o radości, nadziei i  tęsknocie, mówi też o miłości  niespełnionej, niosącej rozczarowanie, pokazuje różne jej oblicza. Prawdziwa miłość rozpala, uskrzydla, rozświetla nasze życie. Potrafi być piękna, bezgraniczna, niespotykana, jedyna. Czasami  bywa krucha i nieodwzajemniona. Nie ma jednak człowieka, który nie chce kochać i nie chce  być kochany.
To jedno, na co warto w życiu czekać...

"I wciąż się na coś czeka,
na coś co nie chce przyjść
i znów nie przyszło dziś ,
może jutro?"

"będziemy snem, zorzą zórz,
morskim dnem i gwiazdą"

"Coraz więcej jest cienia,
blakną stare wspomnienia,
tylko jedno się wcale nie zmienia"

"i choć mogłoby piękniej być,
to przecież, czy Kutno, czy Paryż,
nie mogę bez Ciebie żyć..."

Galeria

zdjecie: 76281
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry