"NIEDZIELA Z MAMĄ, NIEDZIELA Z TATĄ" - spektakl "KWIATKOWE ŻARTY"

MOK Marki MOK

 13 maja 2015    14:02

Marecki Ośrodek Kultury, niedziela, 31.05.2015, godzina 15:00

"NIEDZIELA Z MAMĄ, NIEDZIELA Z TATĄ" - z okazji DNIA DZIECKA spektakl Agencji Artystycznej PRO ARTE Izabeli Wilczak dla dzieci od 4 lat "KWIATKOWE ŻARTY"

Niesamowita historia trzech Pstrych Kwiatków, które rozsiewają dobry humor. Przy nich nie można się nudzić! Wesołe piosenki, konkursy, animacje, piosenki z choreografią, psoty, figle, śmiech, wspólna zabawa. Wstęp wolny.

Galeria

zdjecie: 76296
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry