UNIWERSYTET DZIECIĘCY - "SIŁA I PRACA" - temat dla II roku

MOK Marki MOK

 17 maja 2015    14:42

Marecki Ośrodek Kultury, piątek, 22.05.2015, godzina 18:15

UNIWERSYTET DZIECIĘCY Mareckiego Ośrodka Kultury dla dzieci w wieku 7-12 lat. Prowadzenie zajęć: FUNIVERSITY. "SIŁA I PRACA" - temat dla II roku. Koszt: 25 zł. Obowiązują zapisy w sekretariacie MOK.

Te zajęcia pozwolą zrozumieć, jak to się dzieje, że udaje nam się przesuwać i przenosić przedmioty, jak działają dźwignie, koła oraz jak można zmierzyć wykonaną pracę czy oddziaływującą na dany przedmiot siłę. Czym jest praca? Każdy naukowiec przekona się na własnej  skórze.

Galeria

zdjecie: 76301
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry