Inscenizacja teatralna "Imieniny Flory Briggs". Cz II. Video.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 19 maja 2015    22:14

Szanowni Państwo
zapraszamy do obejrzenia II części inscenizacji teatralnej pt.:"Imieniny Flory Briggs", która została zaprezentowana mieszkańcom w dniu 16 maja 2015 r. na "I Mareckiej Nocy Muzeów" w Pałacyku Briggsów w Markach. Przedstawienie zostało przygotowane przez aktorów amatorów -członków Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA". Przedstawienie zostało zarejestrowane przez lokalną telewizję internetową Tuba Marek -za co serdecznie dziękujemy. Jeśli chcesz obejrzeć inscenizację teatralną kliknij TUTAJ

W II części przedstawienia wystąpili:

Flora Briggs (żona Johna Briggsa i autorka scenariusza do sztuki) -Bogusława Sieroszewska,
Augusta Briggs (żona Alfreda Briggsa i pomysłodawczyni "I Mareckiej Nocy Muzeów") -Agnieszka Szafrańska,
Pokojówka Jadzia -Anna Rogińska,
John Brigss -Zbigniew Paciorek,
Alfred Briggs -Tomasz Paciorek,
Maksymilian Małachowski -Marek Mańk,
Ks. Jakub Dąbrowski -Artur Rytel-Andrianik,
konferansjer -Dariusz Jędrzejewski.

Galeria

zdjecie: 76375
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry