Podsumowanie akcji sprzątania terenu wokół zbiornika "Meksyk"

Arkadiusz Werelich POMarki

 18 maja 2015    14:26Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie. Pogoda dopisała, frekwencja również, a ilość zebranych śmieci jest dowodem, że takie akcje są wciąż potrzebne. Zebrano blisko sześćdziesiąt worków (120l) śmieci oraz wiele odpadów związanych z remontami jak np. wiadra po kleju, folie, styropian, itp.

W akcji uczestniczyły całe rodziny, co było doskonałą formą integracji oraz ekologicznej edukacja dla najmłodszych uczestników. Wszystkie dzieci i młodzież otrzymały upominki w postaci książek, długopisów, itp. gadżetów o tematyce związanej z ochroną środowiska naturalnego.

Kolejnym, a zarazem ostatnim etapem akcji było finałowe ognisko z pieczeniem kiełbasek. Myślę, że była to doskonała okazja do rozmów, wymiany zdań na różne tematy, również, a może przede wszystkim te związane z problemem śmieci w mareckich miejscach rekreacji.

Podsumowując naszą akcję mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że była ona jedną z najlepszych, które dotychczas miałem okazję organizować wspólnie z przyjaciółmi z naszego koła. Na pytania uczestników, kiedy kolejna akcja? Odpowiadam - jeszcze przed wakacjami - taką mam nadzieję :-).

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za dzisiejszą pracę i poświęcony czas...

 

Fotorelacja z przeprowadzonej akcji sprzątania terenu wokół zbiornika "Meksyk"

 

 

Galeria

zdjecie: 76432
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry