Kolejny Sukces Chatki Puchatka.

Anna Golińska PrzedszkoleChatkaPuchatka

 18 maja 2015    17:53

Jest mi niezmiernie miło poinformować Państwa o sukcesie jaki odniósł nasz nowy projekt edukacyjny - "Eko- Przedszkolaki".
Promowanie właściwego zachowania i odpowiedzialnej postawy wobec środowiska naturalnego, od którego współzależymy jest istotnym elementem naszego życia, a posiadanie wiedzy, jak właściwie chronić środowisko naturalne pozwoli zapobiec jego degradacji i umożliwi zachowanie w jak najmniej zmienionej postaci dla przyszłych pokoleń. Z pewnością lepsze rezultaty przynosi kształtowanie dobrych nawyków związanych m.in. z gospodarowaniem odpadami i uczenie szacunku dla środowiska u dzieci i młodzieży, niż prośby zmiany złej postawy dorosłego. Dzieci z Chatki Puchatka od dawna segregują odpady, zbierają nakrętki, realizują różne programy eko-edukacyjne, włączają się również w ogólnopolskie akcje ekologiczne. Przedstawiamy Państwu fotorelację z wybranych zajęć naszego nowego Projektu - "Eko -przedszkolaki"
Dziękujemy Wszystkim Gościom, Rodzicom i Przyjaciołom Chatki za pomoc w realizacji projektu.

Pozdrawiam Serdecznie

Anna Golińska

Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Nr4

CHATKA PUCHATKA

[gallery]

Zajęcia z Panem Leśniczym, sadzenie drzew, sadzenie ziół, owoców i warzyw.

Galeria

zdjecie: 76458
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25
fot. 26
fot. 27
fot. 28
fot. 29
fot. 30
fot. 31
fot. 32
fot. 33

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry