Marki - Legionowo w przebudowie

Włodzimierz Karpiński

 16 kwietnia 2009    20:20

Informacja prasowa.
Zaczynamy przebudowę drogi wojewódzkiej nr 632.

20 kwietnia rozpoczynamy przebudowę drogi wojewódzkiej nr 632 relacji Marki-Legionowo. To kolejny projekt, realizowany przez Skanska na zlecenie Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich. Wartość prac wynosi ponad 4ml zł brutto.

W poniedziałek 20 kwietnia o godzinie 10 droga na odcinku Marki-Stanisławów Pierwszy, będzie całkowicie zamknięta dla ruchu. Naszym zadaniem na tym projekcie będzie poszerzenie i naprawa jezdni na odcinku o długości 3400m. W celu poprawy widoczności, zgodnie z umowa, przed docelowymi robotami bitumicznymi wykonaliśmy wycinkę przydrożnych drzew.

Kolejnym etapem jest ułożenie nowych warstw nawierzchni bitumicznych, co zdecydowanie przyczyni sie do poprawy komfortu jazdy. Odcinek planujemy udrożnić do 9 czerwca br.

Przez następny miesiąc będziemy kontynuować prace wykończeniowe.

Foto: Droga wojewódzka nr 632 przed przebudową


Tekst oraz fotografia pochodzi z informacji prasowej www.skanska.pl

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry