"Warszawski Marsz Rotmistrza Pileckiego". Fotorelacja.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 18 maja 2015    22:05

Szanowni Państwo 17 maja br. odbył się "Warszawski Marsz Rotmistrza Pileckiego". Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" czynnie uczestniczyło w uroczystości. W Marszu wziął udział również członek Grupy Rekonstrukcji Historycznej WiN -Pan Michał Gruszczyński (w przebraniu żołnierza). Pan Michał Gruszczyński jest również członkiem Stowarzyszenia MPS. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Marszu. Zdjęcia: Stowarzyszenie KoLiber, Ania Turowska, Bogusława Sieroszewska.

Galeria

zdjecie: 76518
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 19
fot. 20
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry