Majówka z wierszem - finał

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 21 maja 2015    18:09

"Z warzywami żyję w zgodzie - jem je co dzień" - hasło tegorocznej edycji recytatorskiego konkursu dla najmłodszych uczniów mareckich szkół brzmi poważnie. I o poważnej materii traktuje! Mali artyści ubrali je w niecodzienną, dowcipną, radosną formę. Bawili się tekstami wierszy z humorem i - talentem! XI edycja konkursu organizowanego przez Bibliotekę Publiczną Miasta Marki i Zespół Samokształceniowy Nauczycieli Bibliotekarzy odbyła się 20 maja w Szkole Podstawowej nr 3 - zgodnie z zasadą, że gospodarzem jest szkoła laureata ostatniej edycji. Czterdziestka dzieci - jak co roku  - zgłoszona do konkursu spotkała się z Krasnalem Pikselem (Pan Maciej Gąsiorek  - aktor teatru RAMPA)  jedną z postaci z  telewizyjnego programu "Budzik".  Radości było co niemiara - wspólne ćwiczenia przed recytacją, śpiewanie, zabawy! Pan Maciej był również konferansjerem konkursu.  A oto lista laureatów edycji 2015:

I miejsce - Mikołaj Ruczajski, kl. III, SP nr 2

II miejsce - Rozalia Rewerska, kl. I b, SP nr 4

Amelia Cituk, kl. I c, SP nr 4

III miejsce - Andrzej Woźniak, kl. III c, SP nr 1

Wyróżnienia - Szymon Siestrzewitowski, kl. II c, SP nr 1

Błażej Dreas, kl. II, SP nr 2

Dawid Rozbicki, kl. I, SP nr 2

Maks Sobiecki, kl. I b, SP nr 3

Maria Wesołkowska, kl. III d, SP nr 3

Igor Turos, kl. IIa, SP nr 5

Kacper Król, kl. II b, SP nr 5

Bardzo dziękuję za współpracę : Katarzynie Chylińskiej - Smoleń (ZS nr 1), Annie Chojeckiej (SP nr 2), Małgorzacie Małkiewicz (SP nr 3), Elżbiecie Jałosińskiej (ZS nr 2), Krystynie Rakowicz (SP nr 2), nauczycielom ze SP nr 4, którzy zastępują  Izę  Piłat,  a przede wszystkim   Dyrekcji i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej nr 3 za ciepłe przyjęcie "konkursowiczów". W maju za rok spotykamy się w Szkole Podstawowej Nr 2 !

Galeria

zdjecie: 76738
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry