Grupa "Krasnali" z Przedszkola nr 3 w Filii Bibloteki Publicznej w Strudze

Ewa Szczurowska

 23 maja 2015    21:06

Najmłodsza grupa dzieci z Przedszkola nr 3 ,,Bajkowy Świat" wraz z Paniami w dniu 22 maja udała się na wycieczkę do Filii Biblioteki Publicznej Miasta Marki mieszczącej się w niedalekiej odległości od przedszkola, a dokładnie w Zespole Szkół nr 2 przy ul. Wczasowej w Strudze.

Na spotkaniu dzieci miały możliwość zapoznania się z zasadami zachowania w bibliotece. Dowiedziały się jak wygląda praca w bibliotece   i jakie książki znajdują się na półkach. Dzieci słuchały czytania kilku ulubionych opowiadań, z wielkim zainteresowaniem oglądały książki. Kilkoro z nich bywało wcześniej w bibliotece ze swoimi mamami bądź babciami. Jednak dla zdecydowanej większości była to pierwsza wizyta wśród tylu książek. Wiemy, że   sprawą  bardzo ważną w rozwoju dziecka jest rozbudzanie zainteresowania książką. Bezpośredni kontakt dzieci z miejscem, w którym można wypożyczyć książkę do domu, rozbudza wyobraźnię i poszerza wiedzę.

 Na koniec pobytu w bibliotece maluchy podziękowały pani Urszuli Paszkewicz za gościnność, po czym spędziły miło czas na szkolnym placu zabaw.

   

Galeria

zdjecie: 76856
fot. 1
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 8
fot. 9

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry