Centrum Integracji Społecznej pod dobrą marką!

Dorota Radczuk-Gutkowska OtwarteSerce

 25 maja 2015    09:17

Od czerwca ubiegłego roku w Markach działa Centrum Integracji Społecznej (CIS). Jest to partnerski projekt Fundacji Otwarte Serce oraz Gminy Miasta Marki pt. "Centrum Integracji Społecznej pod dobrą marką!" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Obecnie niektórzy uczestnicy CIS biorą udział w praktykach zawodowych m.in. w żłobku, pracowni krawieckiej, ochronie, biurze.

W Centrum Integracji Społecznej nadal realizowane są warsztaty: krawiectwo-rękodzieło oraz szewski. Uczestnicy CIS mogą już się pochwalić zdobytymi umiejętnościami w obydwu warsztatach. Centrum Integracji Społecznej znajduje się Markach przy ul. Spokojnej 9 i działa w godzinach od 8.00 do 16.00.


Projekt "Centrum Integracji Społecznej pod dobrą marką" współfinansowany jest w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ze środków Unii Europejskiej


Galeria

fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry