Burmistrz możel liczyć na rzetelną współpracę

Mikołaj Szczepanowski KurierMarecki

 25 maja 2015    17:30

W najnowszym wydaniu Kuriera Mareckiego ukazał się wywiad z Pawłem Adamczykiem, radnym Marek oraz jednym z liderów Wspólnoty Samorządowej. Zachęcamy do lektury!

Sprawne przyjęcie budżetu pokazuje, że Wspólnota potrafi współpracować z Jackiem Orychem? Można liczyć, że zawsze tak będzie?

Ważne, żeby odróżnić nasze relacje z radnymi MSG od współpracy z burmistrzem. W tej drugiej mamy nadzieję na znacznie lepsze stosunki. Jacek Orych dostał kredyt zaufania od wyborców i my jako Wspólnota Samorządowa taką decyzję mieszkańców szanujemy. Zresztą liczymy że Jacek Orych już jako burmistrz, a nie lider MSG będzie się bardziej wsłuchiwał w głosy płynące z obu stron sali posiedzeń. Z naszej strony Burmistrz może liczyć na rzetelną współpracę, ale musi też spodziewać się kontroli i recenzowania swoich posunięć, jeśli nie będą do końca przemyślane. Myślę, że to zdrowa sytuacja.

Więcej w najnowszym wydaniu Kuriera Mareckiego:

Galeria

zdjecie: 76952
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry