Spotkanie autorskie z bajkopisarką Wiolettą Piasecką

Krzysztof Bychowski Biblioteka

 5 lipca 2007    16:18

biblioteka-1.jpg15 maja w samo południe pięćdziesiątka starszaków z Przedszkola Publicznego nr 1 w Markach spotkała się w Bibliotece Publicznej Miasta Marki z ...wróżką. Przyszły zaciekawione, jak też ta wróżka, którą znały wcześniej tylko z okładek książeczek wygląda naprawdę. Wcześniej panie wychowawczynie przeczytały im niektóre z bajek, które napisała rzeczona wróżka, czyli Wioletta Piasecka.. Wyglądała dokładnie tak samo jak na okładkach ? może nawet jeszcze lepiej ? uśmiechnięta, życzliwa, skora do opowieści i pogaduszek, w seledynowej sukni i kapeluszu jak z bajki! Przedszkolaki dowiedziały się skąd p. Wioletta czerpie pomysły na bajki, kiedy je pisze, dlaczego występuje na spotkaniach autorskich jako wróżka, jakie seriale lubi oglądać najbardziej i co lubi jeść. I jak to z przedszkolakami bywa ? sama dowiedziała się sporo o upodobaniach kulinarnych, domowych zwierzątkach i ulubionych serialach małych Markowian. Autorka obdarowała dzieci plakatami z autografem, niektóre kupiły jej książeczki, a panie przedszkolanki zadbały, żeby dzieci miały na co dzień kontakt z bajkami autorki i zakupiły dla przedszkola cały komplet 10 tytułów.

Mamy nadzieję, że to spotkanie to miły początek bliskiej współpracy z Przedszkolem nr 1.

biblioteka-1.jpg
biblioteka-1.jpg
biblioteka-1.jpg
biblioteka-1.jpg
biblioteka-1.jpg
biblioteka-1.jpg
biblioteka-1.jpg
biblioteka-1.jpg
biblioteka-1.jpg

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry