"Jedynka" czeka już na zawodników!

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 3 czerwca 2015    11:25

Szanowni Państwo Już tylko kilka dni zostało do I zawodów amatorów w siłowaniu na rękę "MARKI ARMWRESTLING CUP 2015" organizowanych przez Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" pod honorowym patronatem Burmistrza miasta Marki -Pana Jacka Orycha. Oprócz samych zawodów organizatorzy przygotowali dla Państwa wiele innych atrakcji m.in.: -turniej tenisa stołowego dla osób indywidualnych, grup oraz rodzin. Zgłoszenia zawodników przyjmowane są do 05.06.2015 r. w sekretariacie szkoły osobiście lub telefonicznie -22 761 50 90 - występy zespołów artystycznych - ekranowy symulator jazdy (są tylko 3 takie w Polsce) - pokaz najnowszego modelu Toyota Rav 4 Jednocześnie informujemy, że na zawodach w Markach będzie można spotkać się z p. Janem Żółcińskim -mistrzem w siłowaniu na rękę, który wkrótce stoczy walkę w Las Vegas z Haroldem Owensem. Będą z nami również nasi przyjaciele:

Mariusz Podgórski

i 

Konrad Jaworowski

Bez ich mistrzowskiego doświadczenia trudno byłoby zorganizować te zawody.

Dodatkowo informujemy, że w trakcie imprezy będzie możliwość kupienia posiłku regeneracyjnego (dwudaniowego) w cenie 10 zł.

Zapraszamy serdecznie w dniu 06.06.2015 r., tj. sobota do Szkoły Podstawowej nr 1 w Markach przy ul. Okólnej 14 od godz. 11.00. Uwaga! Osoby, które chcą wziąć udział w zawodach w siłowaniu na rękę będą proszone o okazanie dokumentu na podstawie, którego sędzia główny będzie mógł stwierdzić pełnoletniość.

Impreza dofinansowana jest ze środków budżetu miasta Marki.

Zawody sponsororują również:

TOYOTA MarkiAgencja Ubezpieczeniowa Violetta GontarczykZakład Medyczny PULMO,Biuro Rachunkowe MicharelliKarczma u Bociana, DELCO Perspective & Business. 
Patronat medialny:
Kurier Marecki 
portal internetowy www.warszawa.pl

Galeria

zdjecie: 77073
fot. 1
fot. 2
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry