Marki startują w konkursie Fundacji Aviva

START:    14 czerwca 2015

Paweł Pniewski UMMarki

 3 czerwca 2015    11:09

Mieszkańcy Marek rywalizują o mobilne miasteczko ruchu drogowego w 3. edycji konkursu Fundacji Aviva "To dla mnie ważne".

Fundacja Aviva wspiera rodzicielskie i sąsiedzkie inicjatywy społeczne. Rozpoczęła się 3. edycja programu grantowego, w którym pomaga lokalnym społecznościom.

Program grantowy "To dla mnie ważne" kierowany jest do wszystkich, którzy swoje inicjatywy adresują do rodziców i ich dzieci w wieku 0-13 lat. Pula grantów w konkursie to 200.000 tys. złotych.

Mieszkańcy Marek w konkursie zgłosili propozycję zakupu dla najmłodszych mieszkańców mobilnego miasteczka ruchu drogowego, które byłoby wykorzystywane przez mareckie szkoły podstawowe oraz stowarzyszenia. Dysponentem mobilnego miasteczka będzie Miasto Marki.

W pierwszym etapie konkursu internauci oddają głosy do 14 czerwca do północy na najciekawsze inicjatywy. Z jednego adresu mailowego można oddać tylko jeden głos. Następnie spośród 20 pomysłów, które uzyskają największą liczbę głosów jury wybierze te, które otrzymają finansowanie. W skład jury wchodzą m.in.: psycholog dziecięcy dr Aleksandra Piotrowska i aktorka Małgorzata Kożuchowska.

Zachęcamy do oddania głosu na marecką inicjatywę. Wejdź na stronę internetową KONKURSU, zapoznaj się z opisem projektu, zagłosuj i zachęć do wsparcia rodzinę i przyjaciół.

Konkurs odbywa się pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka. Regulamin konkursu.

mOObilne miasteczko ruchu drogowego

Galeria

zdjecie: 77204
fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry