STRAŻACY APELUJĄ!!!!!

Maciej Krajewski OSP

 4 czerwca 2015    12:02

Rozpoczął się długi weekend. Pogoda sprzyja spacerom i wyjazdom. Na pewno wielu z Państwa będzie szukało schronienia przed słońcem w obszarach leśnych, a więc ponawiamy nasz apel o rozwagę i zdrowy rozsądek.

Zgodnie z danymi z godziny 9:00 dnia 4 czerwca 2015 r., na podstawie mapy zagrożenia pożarowego lasu ustalanej zgodnie z metodą IBL przez jednostki organizacyjne Lasów Państwowych w 42 strefach prognostycznych, opracowywaną codziennie (w sezonie zagrożenia pożarowego lasu, tj. od 1 IV do 30 IX) przez Laboratorium Ochrony Przeciwpożarowej Lasu IBL, na terenie województwa mazowieckiego obowiązuje najwyższy stopień zagrożenia pożarowego, a wilgotność ściółki waha się w granicach 9,2-16,3%.

Galeria

zdjecie: 77278

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry