Nasze sportowe sukcesy

Anna Konopka SP4

 22 kwietnia 2009    13:32
W dniu 7 kwietnia 2009 w Piasecznie odbyły się Międzypowiatowe Rozgrywki w Tenisie Stołowym.


Naszą szkołę reprezentowali Mateusz Pawlina i Adam Grykałowski z klasy VI b, którzy w marcu zdobyli Mistrzostwo Powiatu Wołomińskiego. Po zaciętej walce z drużyną z Białobrzegów chłopcy zdobyli IV miejsce. Gratulujemy.W dniu 6 kwietnia na boisku w SP nr 3 odbyły się rozgrywki w Mini Piłce Nożnej chłopców pomiędzy szkołami: SP 3, SP 4, SP 5.

Nasi chłopcy pokonali zawodników z SP 5 4:0 i SP 3 4:2 i awansowali do finału, który odbył się 8 kwietnia na boisku SP 1 w Markach. Po zaciętej walce, w dogrywce drużyna SP 4 pokonała gospodarzy 2:0.

W Rejonowych Zawodach w Mini Piłkę Nożną w Radzyminie zajęliśmy II miejsce. Gratulujemy!

Dnia 28 kwietnia 2009 na błoniach Jedlińska odbyły się XI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach Przełajowych. Po jesiennych eliminacjach  naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów z klasy IV a: Michał Grykałowski i Adrian Muszyński.

Po biegu na 1000 metrów, w trudnych warunkach: nierówny, piaszczysty teren, kretowiska, silnie wiejący wiatr, chłopcy zajęli odpowiednio 14 i 28 miejsce. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry