UNIWERSYTET DZIECIĘCY-"ŻYROSKOPY I WIRÓWKI"-temat dla II roku

MOK Marki MOK

 9 czerwca 2015    15:58

piątek, 12.06.2015, godzina 18:15

UNIWERSYTET DZIECIĘCY Mareckiego Ośrodka Kultury dla dzieci w wieku 7-12 lat. Prowadzenie zajęć: FUNIVERSITY "ŻYROSKOPY  I  WIRÓWKI"-temat dla II roku. Koszt: 25 zł. Obowiązują zapisy w sekretariacie MOK.

Tym razem zakręcimy się w kółko i zamienimy w prawdziwych łyżwiarzy zgłębiając tajniki ruchów wirowych. Wahadło Maxwela już dla nikogo nie będzie straszne, ani niezrozumiałe. Żyroskopy, bączki, wirówki, zakręcony świat dla zakręconych naukowców! 

Galeria

zdjecie: 77537
fot. 2
fot. 3
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry