Recital DOROTY OSIŃSKIEJ

START:    21 czerwca 2015

MOK Marki MOK

 10 czerwca 2015    16:53

Marecki Ośrodek Kultury, niedziela, 21.06.2015, godzina 16:30

W KAWIARENCE ARTYSTYCZNEJ MOK: UROCZYSTY KONCERT Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA ROKU KULTURALNO-OŚWIATOWEGO 2014/2015 RECITAL ZNAKOMITEJ WOKALISTKI DOROTY OSIŃSKIEJ. Akompaniament PAWEŁ STANKIEWICZ ? gitara. Wstęp wolny.

Dorota Osińska
- z wykształcenia andragog i animator kultury;
- z zawodu aktorka teatralna i wokalistka, od 2003 r. aktorka warszawskiego Teatru Rampa (egzamin eksternistyczne ZASP);
- finalistka II edycji "The Voice of Poland" - zachwyciła widzów i jurorów wzruszającą interpretacją "Calling you";
- jej dotychczasowy repertuar tworzyli najwybitniejsi autorzy i kompozytorzy: Włodzimierz Korcz, Jerzy Satanowski, Zygmunt Konieczny, Magda Czapińska, Jacek Cygan, Ernest Bryll;
- w 2004 r. pod opieką Włodzimierza Korcza nagrała swój debiutancki album pod tytułem "Idę", wydany w Polsce i USA;
- w 2010 r. wydała drugi album pod tytułem "Kamyk Zielony" z utworami pióra Magdy Czapińskiej;
- jesienią 2013 r. przy współpracy z firmą Universal Music Polska ukazała się jej trzecia solowa płyta "Teraz". 

 

Galeria

zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry